САПР и 3D-Графика

• Власник:
  • Иван Галака
  • Створена:
  • 22-09-2008
  • Галузі:
  • Архітектура/Будівництво/Нерухомість, ІТ/Програмування
  • Вид групи:
  • Відкрита / немодерована
  • Тип групи:
  • професіональна

Общее (10)

Группа создана для всех, кто использует САПР. Обсуждается программное обеспечение, приемы работы, расширения, библиотеки и.т.п....

22.09.2008 21:06

Група "те що треба"
Працюю в AutoCad+MagiCAD

Цікавить питання оптимальної конфігурації ПК для комфортної роботи саме з такими програмами.

Помітив проблеми після того як купив собі новий монітор 22" і взявся за новий проект, комп"ютер почав "конкретно тормозити" при переключені в різні 3Д види, та й взагалі при переключенні з простору Моделі в простір Лайотів....

З того всього купив ще й відеокарту Radeon RX1650 але жодного позитивного ефекту від цього не отримав

Не знаю, проблема в залізі чи в налаштуваннях.
Конфігурація компа.
MB Asus P5RD2-VM
CPU P4 3.06GHz/1Mb/FSB800
ROM 2xDDR2 1024 MB
VC RADEON RX 1650
OS WinXP SP3
ACAD2005+MAGICAD2006.11

Підозрюю що це взагалі невдалий вибір для 3Д САД систем .... Але попередньо якось працювалося, попередні проекти були значно меншими за обємом (DWG файл до 5 Mb) теперішній в разів 3-4 більший

Прийшлось пересісти на старішу "машину" яка надиво менше тормозить ніж вище наведена

MB ASRock P4i65G
CPU P4 2.4 GHz/533/1Mb
DDR 512Mb (2x256Mb)
VC GeForce FX 5500 128 MB
OS WinXP SP3
ACAD2005+MAGICAD2006.11

----------------------------------

Написав перечитав, і зрозумів що наведені конфігурації на сьогоднішній день напевно звучать смішно ... це вже не комп"ютери, одному 3 роки (проц. + мамка) а другому взагалі 5-ть
але...

чи можна щось тут оновити щоб отримати якийсь приріст продуктивності чи здати весь цей хлам в якусь бюджетну установу в якості "друкарських машинок"?
------------------------------------------

Ігор редагував повідомлення 23.09.2008 00:58

Iгор, враховуючи те, шо ви процюєте з DWG розміром бильше 5mb - в наведеній конфігурації не вистачає оперативаної пам'яті. Спробуйте збільшити до 2Gb.

23.09.2008 10:22

Іван, дякую за відповідь.

Я там написав дві конфігурації, перша власне має дві планки по 1024 Мб а тормозить не менше
Другу конфігурацію апгрейдити невигідно скоріше всього бо вартість ДДР пам"яті в 2-3 рази вища ніж вартість ДДР2....

Що поміняти в першій?
Напевно помилка ще на самому початку тобто в чіпсеті від Аті

Проц апгрейдити нема змісту, 3,06GHz та й "женеться" до 3,5GHz

Десь читав що Акад однопотокова програма (здається так) тобто приросту продуктивності від двоядерних проців не буде....

Поміняти материнку на чіпсеті від Nvidia та відеокарту від них також ... не знаю

хотілось б щоб не надто дорого. Консультуватись в продавців марна справа
в одного пробував він мені відповів що він більше по залізу ніж по софту :) (ги-ги а я про що питаю) і відповіді не знав

23.09.2008 11:14

По конфигурации моя рабочая машина примерно такая, как ваша (варинат 1). Только GeForce шестой стоит. Работает быстро. Скорее всего у вас не с железом проблема а с виндой -драйвера, виртуальная память. По поводу продуктивности от двухядерных процов - могу не согласиться - прирост будет однозначно.

23.09.2008 11:28

Вінда, драйвера все нормально
Практично чиста установка + останні драйвери (що на першій що на другій)+ віртуальна пам"ять була на окремий вінт (також нічого не давало)

DXDAIG просто "літає" якщо на відеокарті (Радеон) виставити середні параметри і дещо повідключати....
А в Асаді тупить
На другому ПК (на котрому власне працюю GeForce) він на порядок слабший ... продуктивність практична та сама (краща бо пересів власне на нього)

Таки Аті з їх Радеонами напевно для стрілялок всяких і іншої дурноти ...
Під кади мабуть треба Нвідію

Хоча на сайті автодеску радеон серії 1600 не сертифіковані (сертифіковані дуже дорогі) але як підтримувані

Ну хіба би радеон 1650 це не серія 1600 хм...

23.09.2008 12:45

В настройках акаду також включений "Hardware acceleratіon"

23.09.2008 12:47

Попробуйте акселерацию отключить в Акаде. Будет видно, как видеокарта влияет.

23.09.2008 14:04

майже не відчутно ( на ПК №2)
таке враження що справді незалежно від того включений чи не включений апаратний режим відео працює в софт. режимі

на ПК№1 наразі спробувати не можу... (нема його коло мене)
але раніше пробував результату також відчутного не було, що в софтваре, що в хардваре режимі. Крім того пробував в 2008 каду, там є окремо налаштування для ДіректХ і для ОпелЖЛ що одне що інше, хоча те й те підтримується (зелені галочки коло функцій показують тримає той режим драйвер відео чи ні)...

впринципі до ПК2 особливих претензій не маю (зважаючи на його вік) він вже своє відробив, а от ПК1 ... напевне мінятиму материнку, проц і відео ( :) тобто все), якщо не знайду розумнішого (дешевшого) рішення ...

цей проект якось дотягну а на новий треба вже щось потужніше ...

23.09.2008 17:44

Орест Караськевич

Приватний підприємець - фрілансер

Ігор, не можу сказати точно на раунок автокаду, але я працюю в 3Д маскі і в залежності від типу роботи переключаю на ДіректХ для мешу і на ОупенЖЛ для сплайнів. допомагає. також є різниця в якому режимі працювати - чи перспектива чи юзер.
У вашому випадку думаю проблема може бути ще й у драйверах до відео карти, особливо якщо то Радеон. спробуйте скачати нові драйвера, бо те що іде з коробкою зазвичай глючить.

04.11.2008 14:10

Щоб мати можливість додати коментар, Вам необхідно залогуватися.

Якщо Ви ще не зареєстровані у сервісі, можете зробити це тут.

Работа.ua – лучшие работодатели находят профессионалов.